Nejhledanější produkt Půjčka do 250 000Kč
Místo 1.
Spokojenost nejlepší hodnocení půjčky
1 500 000
Výše půjčky 5 000 Kč - 1 500 000 Kč
Úrok od 6,3 %
Splatnost 3 – 120 měsíců

Rychlé informace

Vlastnosti půjčky

  • Bankovní úvěr od MONETA Money Bank pro fyzické osoby
  • Široký úvěrový rámec a dlouhá doba splatnosti
  • Celou žádost můžete vyplnit online

Podmínky půjčky

  • Občanství ČR nebo povolení k pobytu u cizinců
  • Pravidelný příjem (ze zaměstnání, podnikání nebo důchodu)
  • K vyřízení budete potřebovat dva doklady totožnosti a doložení příjmu
Půjčte si až 1 500 000 Kč s úrokem od 6,3 % Žádost o půjčku

Půjčka 300000

Nemusíte se obávat, že by jste si díky online srovnání půjček nevybrali. Najdete zde půjčky jak bankovní, tak nebankovní, do výplaty i pro problémové klienty kterým banka nepůjčí. Nechybí ani oblíbené půjčky bez registru. Díky jednoduchému a opravdovém srovnání si vyberete nejvýhodnější půjčku pro řešení vaší finanční situace.

Nebojte se srovnávat

Bankovní i nebankovní sektor má opravdu pestrou nabídku jak poskytovatelů, tak samotných půjček. Srovnat jednotlivé nabídky vás nic nestojí. Zhodnotit můžete nabídky podle maximální výše půjčky, úrokové sazby, lhůty pro vrácení peněz nebo výhodných nabídek. Srovnání půjček funguje okamžitě, zdarma a spolehlivě.

O půjčku si zažádejte hned

Vybrali jste si nejlepší půjčku podle vašich potřeb? Můžete si o ni ihned zažádat. Nemusíte ztrácet čas složitým hledáním půjček. U vybraného poskytovatele stačí vyplnit jednoduchý formulář a počkat na posouzení a schválení půjčky.

Nabízíme solidní poskytovatele

Srovnání půjček na našich stránkách se rozhodně bát nemusíte. Díky každodennímu aktualizování a prověřování jednotlivých společností, které půjčky nabízejí na vás nečekají skryté poplatky, netransparentní smlouvy nebo nevýhodné podmínky. Půjčte si bez rizika.

Doporučujeme