Nejhledanější produkt Půjčka do 250 000Kč
Místo 1.
Spokojenost nejlepší hodnocení půjčky
750 000
Výše půjčky 20 000 Kč - 750 000 Kč
Úrok od 2,99 %
Splatnost 12 - 84 měsíců

Rychlé informace

Vlastnosti půjčky

  • Oblíbené P2P půjčky, neboli úvěry, kde lidé půjčují lidem
  • Maximálně 750 000 Kč na 7 let
  • Úrokové sazby začínají už na 2,99 % p.a., jsou tak nižší než u bank

Podmínky půjčky

  • Plnoletost
  • 2 doklady totžnosti (OP a k němu například kartičku zdravotního pojištění nebo pas)
  • Aktivní telefonní číslo
  • Vlastní bankovní účet
Půjčte si až 750 000 Kč s úrokem od 2,99 % Žádost o půjčku

P2p půjčky

Nemusíte se obávat, že by jste si díky online srovnání půjček nevybrali. Najdete zde půjčky jak bankovní, tak nebankovní, do výplaty i pro problémové klienty kterým banka nepůjčí. Nechybí ani oblíbené půjčky bez registru. Díky jednoduchému a opravdovém srovnání si vyberete nejvýhodnější půjčku pro řešení vaší finanční situace.

Nebojte se srovnávat

Bankovní i nebankovní sektor má opravdu pestrou nabídku jak poskytovatelů, tak samotných půjček. Srovnat jednotlivé nabídky vás nic nestojí. Zhodnotit můžete nabídky podle maximální výše půjčky, úrokové sazby, lhůty pro vrácení peněz nebo výhodných nabídek. Srovnání půjček funguje okamžitě, zdarma a spolehlivě.

O půjčku si zažádejte hned

Vybrali jste si nejlepší půjčku podle vašich potřeb? Můžete si o ni ihned zažádat. Nemusíte ztrácet čas složitým hledáním půjček. U vybraného poskytovatele stačí vyplnit jednoduchý formulář a počkat na posouzení a schválení půjčky.

Nabízíme solidní poskytovatele

Srovnání půjček na našich stránkách se rozhodně bát nemusíte. Díky každodennímu aktualizování a prověřování jednotlivých společností, které půjčky nabízejí na vás nečekají skryté poplatky, netransparentní smlouvy nebo nevýhodné podmínky. Půjčte si bez rizika.

Doporučujeme