Nejhledanější produkt Půjčka do 250 000Kč
Místo 1.
Spokojenost nejlepší hodnocení půjčky

Ferratum půjčka

Ferratum Bank patří mezi světově nejoblíbenější poskytovatele nejen rychlých úvěrů. Své služby už řadu let nabízí i pro klienty v České republice.

 • Peníze od 500 do 50 000 Kč
 • Splatnost 30 dní – 1 rok
 • RPSN od 0 %
 • 3 varianty půjčky
 • Možnost první půjčky zdarma do 35 000 Kč na 30 dní

Reprezentativní příklad

Pokud si v rámci půjčkového programu Ferratum Micro půjčíte částku ve výši 9 000 Kč na 30 dní, v případě, že se bude jednat o vaši první půjčku u společnosti Ferratum Bank, zaplatíte na konci opět jen 9 000 Kč.

Recenze

Ferratum Bank patří mezi nejznámější poskytovatele půjček v České republice. Historicky se jedná také o první nebankovní společnost na našem území, která dosrala od České národní banky povolení poskytovat spotřebitelské úvěry. Společnost spadá pod mezinárodní finanční skupinu Ferratum Finland Oy, která poskytuje své služby v 25 zemích světa.

V nabídce Ferratum bank najdete 2 různé druhy půjček. Základní produkt Ferratum Credit ve výši od 2 500 Kč do 50 000 Kč. Zde se splatnost dá rozložit až na dobu 1 roku. Produkt Ferratum Micro představuje tzv. půjčku do výplaty. Až 9 000 Kč si můžete po dobu 30 dní napoprvé půjčit zcela zdarma. Dále je to částka do 20 000 Kč se splatností od 7 do 45 dní. Tato lhůta lze prodloužit ještě o dalších 60 dní, což je opravdu výjimečné i na poli českých nebankovních půjček. Portfolio společnosti uzavírá produkt nazvaný Ferratum Plus. Tuto půjčku lze čerpat až do výše 25 000 Kč a je určen výhradně pro zákazníky, kteří si již v minulosti u Ferratum Bank půjčili. Splatnost se v tomto případě nastavuje od 2 do 12 měsíců.

Jak již bylo řečeno, Ferratum Bank patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější poskytovatele půjček na našem trhu. Zejména možnost čerpání první půjčky zdarma je velmi oblíbenou. Pokud vám totiž pochybí jen pár tisícovek před blížící se výplatou, je logicky zcela zbytečné, abyste i při brzkém splacení platili jakékoliv poplatky. Tuto akci sice lze pochopitelně využít pouze jedinkrát, i v dalších případech jsou ale poplatky u značky Ferratum Bank poměrně přiměřené.

Společnost má za sebou silné mezinárodní zázemí; půjčka je tedy maximálně bezpečná a důvěryhodná. Není se čeho bát – díky interaktivní kalkulačce, kterou najdete na webu společnosti, budete přesně vědět, kolik na konci splatného období vlastně celkem zaplatíte. Bez jakýchkoli skrytých podmínek a poplatků.

Podmínky

 • Plnoletost
 • Klient nesmí mít nesplacené závazky u Ferratum Bank

Často kladené otázky

Jaké doklady potřebuji, abych získal půjčku?

K uzavření smlouvy o půjčce většinou nepotřebujete jiné doklady než platný občanský průkaz. Nemusíte na žádnou osobní schůzku. V některých případech můžete být požádání o dodatečné dokumenty pro posouzení žádosti o půjčku. Vše obvykle probíhá prostřednictvím SMS zpráv nebo online formulářem.

Již jsem o půjčku požádal. Jak proces pokračuje?

Od společnosti Ferratum Bank vám přijde SMS zpráva o schválení, nebo zamítnutí půjčky. V případě schválení půjčky dostanete také autorizační SMS s kódem, kterým potvrdíte souhlas se smluvní dokumentací a následně jsou vám peníze odeslány na uvedený bankovní účet.

Kdo může požádat o půjčku?

O půjčku může zažádat každý občan ve věku 19–85 let. Nesmíte mít pouze dosud nesplacenou půjčku u Ferratum Bank.

Společnost

 • Ferratum Bank p.l.c. (Ferratum Czech s.r.o.)
 • Pekařská 621/7, 155 00 Praha 5-Jinonice
 • Telefon: 245 001 715 nebo 255 719
 • E-mail: info@ferratum.cz

Doporučujeme