TOMMY STACHI

  • Úvěrový rámec půjčky začíná na 5 000 Kč a může dosáhnout až 150 000 Kč
  • Splácení úvěru se dá rozložit až na dobu tří let
  • Nemusíte mít žádného ručitele, stejně tak není vyžadována ani zástava nemovitosti
  • Půjčku lze sjednat v Praze přímo na pobočce, do 20 minut od podpisu smlouvy dostanete peníze vyplaceny v hotovosti
  • Úvěr mohou získat i důchodci, musejí ale samozřejmě prokázat svůj příjem
  • Půjčka je bezúčelová, na co ji použijete, je čistě na vašem rozhodnutí
  • Žádné poplatky předem po vás nikdo chtít nebude, půjčka je naprosto bezpečná
  • Splácet úvěr můžete nejen bankovním převodem, ale i složenkou nebo hotovostním vkladem
  • Předčasné splacení je možné, nehrozí vám za to žádná pokuta
  • Pokud doporučíte nového klienta a ten si půjčku vezme, dostanete za něj provizi 1 000 Kč

Tabulka splátek a kalkulačka

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
10 000 Kč 12 měsíců 7 901 Kč 17 901 Kč
10 000 Kč 24 měsíců 9 866 Kč 19 866 Kč
20 000 Kč 12 měsíců 158 02 Kč 35 802 Kč

TOMMY STACHI kalkulačka

TOMMY STACHI recenze

Nebankovní úvěry od společnosti TOMMY STACHI jsou na českém trhu přítomny už od roku 2004. Nepatří sice k nejlevnějším půjčkám, jsou ale pro mnoho lidí dobrou alternativou a přinášejí řadu výhod, které jiní podobní poskytovatelé nemají. Částka, kterou si lze půjčit, se pohybuje od 5 000 Kč do 150 000 Kč s dobou splatnosti až na tři roky. Sjednat úvěr si můžete pohodlně přes internetové stránky nebo po telefonu, další možností je pak návštěva pražské pobočky firmy.

Půjčka TOMMY STACHI Stachi je vhodná pro široké spektrum zájemců o úvěr – získat ji mohou zaměstnanci, podnikatelé, důchodci (včetně invalidních) a dokonce i matky na mateřské dovolené. Vždy je ale nutné mít připravené dva osobní doklady totožnosti a také potvrzení o příjmech. Podle toho se pak odvíjí i možná výše půjčky – klient musí prokázat, že bude schopen půjčku řádně splácet. Předem se samozřejmě neplatí nic, nikdo tak nemusí mít obavy, že by se stal obětí podvodu – Tommy Stachi patří mezi stabilní a prověřené úvěrové poskytovatele.

Splácení úvěru lze provést hned několika způsoby – kromě klasického bezhotovostního bankovního převodu můžete splátku vložit na účet v hotovosti, uhradit ji poštovní poukázkou a nebo zajít přímo na pobočku firmy a zaplatit přímo tam. Za zmínku stojí i možnost předčasného splacení – to není nijak pokutováno, takže pokud budete chtít zbytek úvěru splatit hned, nic vám v tom nebrání.

Úrokové sazby půjčky začínají na 29 %, konkrétní výpočet vaší půjčky se ale dozvíte až po podání nezávazné žádosti. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) se u půjčky TOMMY STACHI pohybuje od 45,3 % až do 209,1 %. Předem neplatíte nikdy nic, samotnou půjčku pak splácíte klasicky formou pravidelných měsíčních splátek.

Často kladené otázky

Otázka Odpověď
Mohou půjčku od společnosti TOMMY STACHI získat i důchodci? Ano, půjčku mohou získat jak starobní, tak i invalidní důchodci. Musejí ale doložit požadované doklady, u invalidních důchodců je podmínkou měsíční příjem alespoň 10 000 Kč. Důchodci zároveň musejí předložit občanský průkaz + druhý osobní doklad a dále pak výpis z účtu za poslední dva měsíce.
Je tato půjčka určená i maminkám na mateřské dovolené? Ano, nicméně ve velmi omezené výši. Matky na mateřské, které pobírají pouze mateřský příspěvek, mohou od společnosti TOMMY STACHI dostat půjčku maximálně 5 000 Kč. Pokud ale mají přivýdělek, který řádně doloží, mají šanci získat i vyšší úvěr.
Dá se půjčka vyplatit i v hotovosti, nebo pouze bankovním převodem? Velkou výhodou nebankovních půjček TOMMY STACHI je možnost zvolit si způsob výplaty. Jestli na peníze hodně spěcháte, nebo preferujete výplatu na ruku z nějakého jiného důvodu, můžete si půjčku sjednat přímo na pobočce firmy, která se nachází v Praze na Žižkově. Peníze pak dostanete opravdu bleskově, do pouhých 20 minut od podpisu úvěrové smlouvy.

Společnost TOMMY STACHI s.r.o.